Главная Експорт

 Ми готовi здійснювати поставки  в такі країни:

Географія ЕКСПОРТУ:
Азербайджан, Алжир, Вірменія, Афганістан, Бахрейн, В'єтнам, Грузія, Єгипет, Ізраїль, Йорданія, Ірак, Іран, Ірія, Казахстан, Канада, Катар, Киргистан, Коста Ріка, Куба, Кувейт, Ліберія, Ліван, Лівія, Марокко, Молдова , Монголія, ОАЕ, Оман, Пакистан, ПАР, Південна корея, Росія, Саудівська Аравія, США, Таджикистан, Туніс, Туркменістан, Туреччина, Узбекистан, Емен

    Ми можемо виготовити продукцію не тільки в різних варіантах упаковки і ваги, але і з урахуванням смакових переваг і звичок споживання країни-замовника, а також запропонувати широкий вибір високоякісних інгредієнтів, застосування яких допомагає добитися потрібного смаку і вартості готового продукту.

   З нами ви отримуєте можливість створювати і просувати власні торговельні марки на базі високоякісного продукту. Ми також зацікавлені в просуванні наших торгових марок  на нові ринки і запрошуємо дистриб'юторів до співпраці на вигідних умовах.

    Наша компанія надасть маркетингову та рекламну підтримку своїм зарубіжним партнерам, надаючи всі необхідні промоматеріали, а також допомогу в розробці та адаптації дизайну пакувальних матеріалів.