Главная Якiсть

      Завод розташований в одному з найкрасивіших місць України - у Полтавській області, село Чутове. Це забезпечує нашу продукцію природною чистотою і бездоганною якістю, що підтверджено сертифікатами.
З моменту заснування заводу і до сьогоднішнього дня основними принципами роботи залишаються надійність, якість продукції, оперативність виконання замовлень та індивідуальний підхід до кожного клієнта. А найголовніше - за ці роки нам вдалося завоювати довіру наших клієнтів.
    

karta        

      На території заводу побудована велика лабораторія, оснащена сучасним обладнанням. Ми здійснюємо контроль на кожному етапі виробництва, введена система оцінки якості продукції, яка надходить на завод, сировини.
      Проводитися аналіз за такими показниками як температура, кислотність, вміст жиру, проводять пробу на кип'ятіння, в сумнівному випадку пробу на соду. Також лабораторія готує закваски, здійснює контроль в цехах, бере змиви по ходу технологічного процесу і робить бактеріологічні "посіви" на вміст бактерій кишкової палички. "Сіється" вся готова продукція. Лабораторія здійснює свої функції відповідно до санітарних правил і мікробіологічними нормами.

         Ми проводимо сертифікацію наших товарiв відповідність до міжнародних та украiнських систем менеджменту якості

83508717 «Абревіатура ISO (ІСО) стала синонімом гарантії високої якості. ISO - це абревіатура, що відбулася від англомовної назви Міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization). Міжнародна організація по стандартизації розробляє стандарти, дотримання яких гарантує, що продукти та послуги є безпечними, надійними і якісними, а виробничі процеси побудовані на використанні максимально ефективних ресурсів з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Стандарти ISO розроблені для різних сфер, серед яких: управління якістю, екологічна безпека, енергетичний менеджмент і багато інших.
Більшість стандартів ISO прийняті в багатьох країнах світу, в тому числі і в Україні. Українська національна версія стандартів називається ДСТУ ISO.
1_sertifikaciya-i-protokoly-isledovaniy-ukrsepro

УкрСЕПРО — українська національна система сертифікації, роботи в якій визначають 149 органів з сертифікації продукції (робіт, послуг) та 811 випробувальних лабораторій (центрів).

Головним інститутом в системі Державного Комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики по розробці науково — методичних та організаційних засад сертифікації продукції, послуг, систем якості є Український науково-дослідний інститут стандартизації, сертифікації та інформатики (УкрНДІССІ).

УкрНДІССІ здійснює інформаційне забезпечення підприємств і організацій з питань сертифікації.

Перелік сертифікованих в системі УкрСЕПРО систем якості складається із 575 систем якості.

47631760 ТОВ "Гранд-Молпродукт" поважає законне право споживачів на безпеку харчових продуктів, і дотримується позиції, що будь-яка інформація, що стосується здоров'я та безпеки життєдіяльності людей, повинна бути відкритою, доступною і гранично чіткою. Це основа існування цивілізованого суспільства.