Главная Новини Згущене молоко преміум класу ТМ "Полтавочка" виготовляється згідно ДСТУ

« Назад

Згущене молоко преміум класу ТМ "Полтавочка" виготовляється згідно ДСТУ 15.01.2016 11:33

Напевно Ви вже безліч разів куштували згущене молоко і знаєте його особливий смак ...

А чи знаєте Ви, що практично всі поживні речовини, які містяться в свіжому молоці, зберігаються при технологічному процесі виробництва молока згущеного.

Колір натурального згущеного молока - білий з кремовим відтінком. Такий ніжний колір згущеного молока ТМ "Полтавочка" утворюється в процесі випаровування молока, зібраного на Полтавщині.  

Згущене молоко з цукром "Преміум" - дуже смачне! Ніжний і приємний солодкий смак молока сподобається вашим рідним та близьким.  

ТОВ "Гранд-Молпродукт" з 2016 року продовжив виробництво згущеного молока "ПРЕМІУМ" згідно до Державного стандарту - ДСТУ 4274. Ми прагнемо, щоб якісні українські продукти, були в кухонній шафі у кожної господині. 

Все згущене молоко ТМ "Полтавочка" виготовляється в екологічно чистій місцевості на Полтавщині.

Для Вашої зручності ми виробляємо згущене молоко "Преміум" як в жерстяній банці так і в пет пляшках.  

Молоко згущене "Премiум" жерстяна банка 370 г      Молоко згущене "Премiум"  пет пляшка 380 г Молоко згущене "Премiум" пет 920 г
Банка ЖБ-03 ПЭТ_бутылка-06 ПЭТ_бутылка-07 (1)

Жерстяна банка користується особливим попитом оскільки ця класична упаковка, дозволяє розрахувати необхідну кількість інгредієнтів при приготуванні улюблених тортів, тістечок та еклерів, родом з дитинства. 

Пет пляшки - це особливий вид фасування згущеного молока "Преміум". Згущене молоко в такій пет пляшці, можна взяти з собою в подорож, на пікнік і просто на роботу. Після використання потрібної вам кількості згущеного молока просто закрийте пет пляшку кришкою. 

Згущене молоко можна купувати на кілька місяців вперед, оскільки термін його зберігання від 3 місяців.