Главная Новини Молочний коктейль - відмінне джерело енергії

« Назад

Молочний коктейль - відмінне джерело енергії 25.05.2015 09:40

Хто саме придумав і подарував світові перший молочний коктейль - історія замовчує, але відомо, що сталося це в 1920-і роки в Америці за часів Великої депресії і сухого закону. Чи був цей напій плодом фантазії бармена який нудьгував або маленьким заохоченням для вибагливого синочка чиказького гангстера, невідомо.

За часів "сухого закону" в Америці придумали величезну кількість безалкогольних коктейлів, в які, тим не менш, можна було додати і "щось міцніше" за бажанням клієнта. Були серед них і молочні. Не поспішайте дивуватися такому поєднанню! Серед американських першопоселенців було багато ірландців. А один з їхніх традиційних напоїв являє собою якраз молоко з віскі.

Час заборон минуло, а безалкогольні коктейлі анітрохи не втратили популярності. Навіть навпаки: в 50-ті роки молочні коктейлі мали неймовірну популярність. Причому, не тільки в Америці, але і в усьому світі. А на батьківщині вони стали мало не національним символом.

Крім ніжного смаку і приголомшливого аромату цей напій є відмінним джерелом енергії. Він калорійний, але при цьому в ньому мало жирів. Коктейль багатий мікроелементами, білки, мінерали і вітаміни, тому він ідеальний для сніданку або перекусів.