iso red

   «Абревіатура ISO (ІСО) стала синонімом гарантії високої якості. ISO - це абревіатура, що відбулася від англомовної назви Міжнародної організації зі стандартизації (International Organization for Standardization). Міжнародна організація по стандартизації розробляє стандарти, дотримання яких гарантує, що продукти та послуги є безпечними, надійними і якісними, а виробничі процеси побудовані на використанні максимально ефективних ресурсів з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Стандарти ISO розроблені для різних сфер, серед яких: управління якістю, екологічна безпека, енергетичний менеджмент і багато інших.

    Більшість стандартів ISO прийняті в багатьох країнах світу, у тому числі і в Україні. Українська національна версія стандартів називається ДСТУ ISO.

    У першу чергу, наявність чинного на підприємстві сертифікату ISO дає впевненість у безпеці придбаної продукції. Ці загальноприйняті стандарти визначають виробничі характеристики і норми, згідно з якими повинні виготовлятися товари та надаватися послуги. Саме завдяки стандартизації споживач може бути впевнений у належній якості продукції та її екологічності.

По-друге, у розробці стандартів беруть участь не тільки виробники продукції і постачальники послуг, але й споживчі організації різних країн. Це означає, що продукти, виготовлені на сертифікованих підприємствах, повною мірою враховують вимоги покупців до них.

Це досить вагомі причини, щоб звертати увагу на наявність або відсутність відмітки ISO на упаковках продуктів.»